Historie

Historie naší firmy sahá do roku 1998. 

Od počátku jsme se zaměřili na přepravu expresních zásilek v rámci EU, se specializací především na Německo a země BENELUXu. V tomto segmentu jsme si díky naší flexibilitě a spolehlivosti velmi rychle získali spokojené zákazníky, kteří pravidelně využívají našich služeb do dnes. Naše firma je již ověřenou stálicí ve světě expresních přeprav.

V souladu s rozvojem naší firmy nám postupně přestávaly stačit prostory v Komárově. V roce 2013 jsme se proto rozhodli pro přestěhování do areálu ve Zdicích, který nám nyní poskytuje zázemí pro administrativní i logistickou část našeho podnikání.

Prozatím nejzásadnějším milníkem ve fungování naší firmy pro nás byl rok 2018, kdy jsme oslavili jubileum 20 let od založení firmy, stali jsme se výhradním dopravcem pro nadnárodní společnost Kostal Automotive Group ČR a do třetice všeho dobrého jsme v tomto roce založili spolupracující společnost Hornetservice BG Ltd. se sídlem v Bulharsku, která zajišťuje logistický servis pro Kostal Bulgaria Automotive EEOD.

1998